هیات مدیره تشکل‌های مردمی قرآن و عترت اصفهان انتخاب شدند

هیات مدیره تشکل‌های مردمی قرآن و عترت اصفهان انتخاب شدند

اعضای هیات مدیره اتحادیه موسسات و تشکل‌های مردمی،فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان روز پنجشنبه دهم تیر۱۴۰۰ برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مجمع عمومی سالیانه اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، رئیس دارالقرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان و ناظر معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح پنجشنبه ۱۰ تیرماه در هنرستان هنرهای زیبای پسران اصفهان برگزار شد.


مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری انتخابات استان اصفهان گفت :امروز این انتخابات در فضای باز و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای ۹ نفر اعضای هیات مدیره با هدف تسهیل‌گری امور موسسات قرآنی و عترت برگزار شد.


سید فخرالدین اسماعیلی افزود: مرداد ماه سال گذشته ۲ اتحادیه زیر مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز سازمان تبلیغات اسلامی تحت عنوان اتحادیه استانی موسسات و تشکل‌های مردمی،فرهنگی، قرآن و عترت تشکیل وانتخابات آن در چند استان کشور برگزار شد.


وی تصریح کرد: هم زمان در استان اصفهان و کردستان این انتخابات در حال برگزاری است و استان اصفهان دهمین استانی است که مجمع عمومی برگزار می‌کند.


وی ادامه داد: کاندیداها در ماموریت اساسنامه خود پیگیری و تسهیل‌گری گفتمان انس و الفت با قرآن در فضای کشور و استانی را در اولویت قرار داده‌اند.


مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش و توسعه مشارکت‌های معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین پیوستن موسسه نابینایان و معلولان به این جمع را نشان نبود محدودیت برای ارائه خدمات به این قشر عنوان کرد.


خاطرنشان می شود در این مجمع که با حضور ۸۶ مؤسسه و تشکل قرآن و عترت استان اصفهان رسمیت پیدا کرد، انتخابات هیئت مدیره و هیئت بازرسی اتحادیه انجام شد و آقایان علی فضیلتی، سید محمد قلمکاریان، محسن رضوانی قهریزجانی، ولی الله جعفری فشارکی، سید محمدرضا علاء الدین، حسینعلی جان نثاری لادانی، سید مرتضی نیکزاد، محمدرضا ملکی ها، حسن صفرزاده تهرانی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و رضا یاوری، سودابه آذری، علی رضا کاظمی به عنوان عضو علی البدل اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی،فرهنگی، قرآن و عترت استان اصفهان برگزیده شدند.

همچنین بازرسان اصلی مجمع حمید رضاتاجی (مدیر عامل مؤسسه قرآن و عترت مهرتابان مهدوی) ، مهدی  بزرگزاد، لیلا جوانی و علی البدل طیبه ظهرابی بیشترین رای را به دست آوردند وبرای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.