شروع ترم زمستانه کلاس های ستاره های شهر

به گزارش واحد خبر موسسه مهر تابان مهدوی، ترم زمستانه دوره های آموزشی_تفریحی “ستاره های شهر” از شنبه ۹ بهمن ماه در شعبه مرکزی این موسسه واقع در خیابان عبداالرزاق آغاز شد. 

“ستاره های شهر” عنوان دوره های آموزشی است که مخصوص پسران ۹ تا ۱۵ سال، برگزار می شود  و ۳ گروه سنی را در بر می‌گیرد. 

گروه اول نونهالان ۹ تا ۱۱ سال هستند که هر هفته روزهای شنبه به فراگیری معارفی در موضوعات زندگی و سیره ائمه و معصومین و مهدویت می پردازند. کتابخوانی و کلاس بازی های فکری از دیگر برنامه هایست که برای این گروه در نظر گرفته شده است. همینطور اردوهای ورزشی_تفریحی مانند استخر و شهربازی که هر دو هفته یکبار برگزار می شود. 

در گروه دوم نوجوانان ۱۲و ۱۳ ساله در روزهای یک شنبه و جمعه مباحث تاریخ اسلام، درس اخلاق و معارف مهدوی را فرار می گیرند. اردوهای تفریحی_ورزشی در کوه صفه، ناژوان، استخر و ورزشگاه از برنامه‌های تفریحی این گروه می باشد.

و گروه سوم نوجوانان ۱۴ و ۱۵ ساله هستند. اصول عقاید با عنوان “شاهراه معرفت” و  تاریخ اسلام و مباحث مهدوی از آموزش های این گروه سنی است. کلاسهای گروه سوم هر هفته پنجشنبه و جمعه برگزار می‌شود و همانند گروه دوم اردوهای هفتگی در روزهای جمعه به همراه صرف صبحانه از برنامه های مفرح این گروه است. 

شایان ذکر است در این ترم ۳۰ نفر در گروه اول، ۲۰ نفر در گروه دوم و ۱۲ نفر در گروه سوم ثبت نام کرده و در کلاس ها شرکت می کنند.