9

تاریخچه مؤسسه

درباره ما

موسسه مهر تابان مهدوی در سال ۱۳۸۴ به همت جمعی از ارادتمندان ساحت مقدس حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه با نام موسسه قرآن پژوهان جوان به عنوان یکی از اولین مراکز سازمان های مردم نهاد (سمن) ثبت گردید. این مجموعه مجوز خود را در سال ۱۳۹۳ به ” مؤسسه قرآن و عترت مهر تابان مهدوی ” تحت نظر سازمان تبلیغات اسلامی به شماره ثبت۳۸۰۹ تغییر داد.

نام این مؤسسه برگرفته از روایت امام صادق علیه السلام است که فرمودند:

يَطْلُعَ عَلَيْكُمْ كَمَا يَطْلُعُ الشَّمْسُ أَيْنَمَا تَكُونُونَ فَإِيَّاكُمْ وَ الشَّكَّ وَ الِارْتِيَابَ انْفُوا عَنْ نُفُوسِكُمُ الشُّكُوكَ وَ قَدْ حُذِّرْتُمْ فَاحْذَرُوا وَ مِنَ اللَّهِ أَسْأَلُ تَوْفِيقَكُمْ وَ إِرْشَادَكُمْ. (بحارالانوار ج۵۱ ص۱۴۷)

« هرکجا باشید چون مهر تابان بر شما طلوع خواهد کرد ، پس هر گونه شک و تردید را از دل خود پاک کنید ، من شما را بر حذر داشتم پس سخت از آن بپرهیزید» 

این موسسه همواره تحت عنایت حضرت ولی عصر علیه السلام و کمک و یاری مردم خیر اندیش هر ساله فعالیت های خود را گسترش داده است 

شما نیز می توانید با اهدای کمکهای خود از طریق دریافت قلک  یا پر کردن اشتراک ماهیانه ما را در اجرای برنامه های مختلفی که در جهت رضایت امام زمان علیه السلام انجام می گیرد یاری نمایید.

طرح نذر وقت برای خدمت گزاری به ساحت امام زمان علیه السلام  از دیگر برنامه هایی است از زمان شروع تا کنون باعث جذب حدود ۸۰۰ نفر از خادمین آن حضرت شده است.

شما نیز می توانید برای پیوستن به یکی از طرح های ذکر شده از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید

فرم نذر وقت 

فرم اشتراک ماهیانه

فرم دریافت قلک

تماس با ما

۰۳۱-۳۴۴۶۴۴۶۹