بسته های آسمانی

مؤسسه مهرتابان مهدوی به صورت خودجوش و مردمی اقدام به تهیه و بسته بندی مواد غذایی اساسی کرده است. این بسته ها بین خانواده‌هایی که در شرایط کنونی دچار مضیقه در مایحتاج خود گشته اند توزیع می گردد.
محتویات بسته ها شامل : برنج، ماکارونی، روغن، نخود، لوبیا، عدس، رب گوجه، مرغ و دو بسته سویا می باشد، به این اقلام، یک بسته فرهنگی شامل: کتاب، شکلات، بادکنک، ماسک، دعای هفتم صحیفه سجادیه و چند هدیه ی فرهنگی دیگر ضمیمه شده است.
۱۱۸۶عدد از بسته های ذکر شده به نیت تعداد سال‌ ولادت امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف در بین نیازمندان توزیع می گردد.

چند نکته:

۱_ مشارکت مالی: مؤسسه مهرتابان مهدوی از تمامی مخاطبان خود دعوت می‌کند هدایای خود را به نیت سلامتی و فرج امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف به شماره حقوقی مؤسسه واریز نمایند.
مبالغ پرداختی می‌تواند از ۱۰۰۰تومان به بالا باشد.
شماره کارت:
۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۱۴۰
شماره حساب :
۰۱۱۰۳۴۱۳۱۵۰۰۷

۲_ دعوت به پویش: مؤسسه مهرتابان سايرين را نیز به راه اندازی این پویش و ادامه چنین جریان نیکی دعوت می‌نماید، همچنین از تمام عزیزانی که توانایی شرکت در این پویش را ندارند تقاضا نموده تا اگر در شرایط فعلی شخص نیازمندی را می‌شناسند، نشانی آن فرد را به شماره زیر پیامک نمایند.
۰۹۹۱۶۶۸۴۴۸۰
۳_ دعوت به همکاری: مؤسسه مهرتابان مهدوی از تمامی محبان اهل بیت علیهم السلام دعوت می‌نماید تا در بسته بندی و توزیع بسته های مواد غذایی بین نیازمندان شرکت نمایند و به طرح نذر وقت خدمتگزاری به امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف بپیوندند.