برگزاری کلاسهای تابستانه

موسسه مهر تابان مهدوی اقدام به برگزاری کلاس های متنوع در حوزه های آموزشی مهارتی، تربیتی، فرهنگی، هنری و قرآنی در مجموعه حضرت ولی عصر علیه السلام نمود. 


به گزارش واحد خبر موسسه مهر تابان مهدوی، شعبه حضرت ولی عصر علیه السلام اقدام به برگزاری کلاس های متنوع درحوزه های آموزشی، مهارتی، تربیتی، فرهنگی، هنری و قرآنی ویژه کودکان، نوجوانان و بانوان در مجموعه فرهنگی مذهبی حضرت ولی عصر علیه السلام نمود. 

کلاس هایی که در جهت تقویت استعداد، پرورش خلاقیت کودکان، در سنین۳ الی ۶ سال در نظر گرفته شده است شامل دانشمندان کوچک، اتاق کودک، خانه خلاقیت، قرآن و قصص، نقاشی و کاردستی، استخر توپ و بازی های فکری می‌باشد که به صورت یک روز درمیان برگزار می‌شود. 

روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، نقاشی، طراحی سیاه وقلم، خوش نویسی، زبان انگلیسی، نجوم، مداحی، مجری گری و هنرهای نمایشی از جمله کلاسهای ویژه نوجوانان در سنین ۱۰الی ۱۸سال می باشد که در طرحی بنام گروه دختران صبا و شینا اجرا می گردد. 

همچنین کلاسهای بانوان شامل مهارتهای زندگی(فرزندپروری، روابط زناشویی، زندگی شاد، آسیب‌های اجتماعی و…)، 

 هنری(کاربا چرم و نمد، بافتنی، خیاطی)، 

 آشپزی(انواع غذاها، شیرینی ها و دسرها) و 

 کلاسهای بهداشتی(روان و سلامت) 

درحال ثبت نام می‌باشد. 

پیش از دبستان (۱و۲) دردانه های مهدوی با تمام امکانات و روشهای نوین آموزشی همراه با بازی های شاد کودکانه و مدرک آموزش و پرورش به صورت اقساط نیز آماده ی پذیرش دردانه های دوره ی پیش از دبستان است. 

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. 

۰۳۱۳۴۶۰۲۶۷۲