برگزاری مراسم اختتامیه سوگواره به یاد پدر

به گزارش واحد خبر موسسه مهر تابان مهدوی اختتامیه نمایش  «به یاد پدر» یکشنبه ۱۹ دیماه ۱۴۰۰ در سالن همایش های مجموعه سیتی سنتر برگزار شد. 

پس از آخرین اجرای سوگواره فاطمیه  «به یاد پدر»، مراسم اختتامیه این نمایش با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از عموم مردم و عوامل اجرایی و بازیگران آن برپا شد. 

در این مراسم که در سالن همایش های مجموعه سیتی سنتر اصفهان اجرا شد از دست اندرکاران این نمایش تجلیل و تقدیر شد. 

اختتامیه با سخنرانی حمیدرضا تاجی مدیر عامل موسسه مهر تابان مهدوی آغاز گردید. وی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت و سوگواری بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از تمامی عوامل و دست اندرکاران این نمایش تشکر و قدردانی نمود. تاجی همچنین بر خدمت گزاری به ساحت مقدس امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف تاکید کرد و توفیق اجرای این نمایش را متأثر از توسل و توجه اعضا به حضرت زهرا سلام الله علیها دانست.

در ادامه مجری برنامه و مسول روابط عمومی مؤسسه مهرتابان مهدوی آقای محمد خیام باشی از  سید روح الله فهیمی نویسنده و کارگردان این اثر دعوت به عمل آورد.

وی ضمن خیر مقدم به همه ی حضار، مسؤلان، مدیران، علما و روحانیون و پیشکسوتان به چند نکته اشاره کرد. 

فهیمی تمامی انرژی و حُسن کار را ناشی از لطف الهی و عنایت مادر اهل بیت علیهم السلام دانست که توفیق پیدا شد این کار به روی صحنه برود، همچنین از مؤسسه مهرتابان مهدوی تشکر نمود که توانستند اعتقاد شیعه را به وسیله ی نمایش تبلیغ کنند و در انتها برای تمامی حضار و و عوامل آرزوی سلامتی و موفقیت نمود. 

سپس بخش اهدای هدیه و لوح تقدیر به عوامل و بازیگران نمایش با دعوت از حجت الاسلام سید مهدی تجویدی، جناب آقای جمشیدی از مسئولین اداره کل ارشاد استان، آقای معین به نمایندگی از مجمع مطالبه گران اصفهان و چند نفر از مسئولین شهری آغاز شد.

در ابتدا، عوامل اجرا روی صحنه دعوت شدند و هدیه و لوح تقدیر دریافت نمودند. سپس از تمامی عوامل پشت صحنه از مسؤلان سیتی سنتر تا انتظامات و… تشکر شد و با اهدای یادبود قدردانی گردید. 

تمامی بازیگران با لباس نمایش بر روی صحنه حاضر شدند و پس از گرفتن عکس های مردمی، این بخش با گرفتن عکس یادبود با حضور همه عوامل اجرایی نمایش به پایان رسید.

در ادامه و پس از ترک سالن توسط حضار و در یک محفل خصوصی، گروه مجموعه مهر تابان مهدوی با حضور بازیگران و دیگر عوامل اجرایی نمایش با برگزاری مراسم نیایش و توسل، به ساحت مقدس صدیقه طاهره حضرت زهرا سلام الله علیها عرض ارادت نمودند و توفیقات مستدام در عرصه خدمتگزاری به ایشان و فرج فرزند ایشان را خواستار شدند.