اعطای مجوز «چند منظوره‌ی تخصصی» به موسسه مهر تابان مهدوی

به همت خادمان امام زمان (عج)، موسسه مهر تابان مهدوی موفق به دریافت مجوز «موسسه چند منظوره‌ی تخصصی» از سازمان تبلیغات اسلامی تهران شد.


به گزارش واحد خبر موسسه مهر تابان مهدوی این مجموعه فرهنگی توانست مجوز خود را از سطح موسسه‌ی عمومی به سطح موسسه چند منظوره‌ی تخصصی ارتقا دهد و به این ترتیب حیطه فعالیت‌های خود را از سطح شهر اصفهان به کل کشور تبدیل کرد.


موسسه قرآن و عترت مهر تابان مهدوی در سال ۱۳۸۴ با نام موسسه قرآن پژوهان جوان به عنوان یکی از اولین مراکز سازمان‌های مردم نهاد شروع به فعالیت کرد. پس از آن در سال ۱۳۹۳ مجوز خود را زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامی به نام فعلی تغییر داد. با پیگیری‌هایی که طی یک سال و نیم گذشته انجام شد و با ارائه مستندات و مدارک لازم به سازمان تبلیغات اسلامی تهران، این موسسه در خرداد ماه سال جاری موفق شد مجوز خود را به درجه موسسه چند منظوره‌ی تخصصی ارتقا دهد.


با این مجوز، موسسه مهر تابان مهدوی از این پس می‌تواند در سطوح تخصصی و در حوزه‌های مختلفی از جمله تولید نمایش و فیلم و سایر حوزه‌های تخصصی در زمینه های تبلیغی ترویجی، آموزشی و پژوهشی، در سطح کشور به فعالیت پردازد.


 گفتنی‌ست این رده، بالاترین سطح مجوز برای موسسات در کل کشور است.